Kód: VM-23 | Značka: Hradecké delikatesy

Šípkový sirup s rumem (500 ml)

2 hodnocení
115 Kč
Skladem (1 ks)
Sirup ze šípku s rumem - určeno k ředění vodou.
Kategorie: Sirupy
Hmotnost: 0.6 kg

Co je to a co s tím?

Šípkový sirup s rumem má nádhernou temně oranžovou barvu, která se pojí s jemnými tóny šípku a je završena lehounkým nádechem rumovým aroma. Když jsem sirup poprvé ochutnala, evokoval ve mně chuť vánoc. Výsledná chuť souzní právě s tímto obdobím. Šípkový sirup je příjemným přítelem do nepohody, ať už zimou praskají tabulky v oknech, meluzína kvílí v komíně a prudký severní liják bičuje naši střechu. Vhodný " k čaji o páte"  k přislazení nebo jako poleva třeba na bábovku nebo jiný dezert. Lahodný je v různých krémech s ovocem. Vykouzlit můžete různé míchané nápoje. Opět je to o fantazii a chuti každého.

Míchané nápoje raději slaďte sirupem místo cukru, který se špatně rozpouští a nápoje kalí. Nápoje jsou pak jemnější, chutnější a mají lepší konzistenci.

 

A co ještě?

Ručně a šetrně vyráběný sirup ze šípků v Čechách, je bez chemických konzervantů aromat, lepku, laktózy, ořechů a GMO, sirup obsahuje cca 3,8 % alkoholu.

 

Kam to dát?

Doba trvanlivosti 12 měsíců. Po otevření skladujte do teploty 25 °C mimo přímé slunce a do 4 týdnu spotřebovat. Před otevřením protřepat.

 

Etiketa

Sirup ze šípku s rumem - určeno k ředění vodou. Obsah 500 ml. Složení: řepný cukr max. 65 %, voda, šípek odšťavněný min. 4 %, rum min. 3,8 %, kyselina: kyselina citronová. Skladujte mimo přímé slunce do 25 °C a po otevření v chladničce. Po otevření zkonzumujte do 30 dní.

Minimální trvanlivost do: uvedena na dně výrobku. Výrobek je šetrně pasterován.

Vyrobeno v ČR.

 

Doporučené ředění: 1:15.

Usazenina či zákal nejsou na závadu. Před upotřebením promíchejte!