O nás

 

Co je Rychlé vaření.cz?

 

    Asset 7@2x

… je produktovou značkou zastřešující inovativní portfolio surovin, produktů a doplňků pro vaření nového typu, nové generace, nového tisíciletí.

 

Asset 6@2x

… je značkou internetové platformy, kde je možné nakupovat vlastní a partnerské produkty pro rychlé vaření, ale také čerpat informace a inspiraci, nebo se prostě jen bavit.

 

         Asset 8@2x

… je značkou komunity sdružené na sociálních sítích Facebook a Instagram, která vyznává stejné hodnoty jako značka sama, např. že vařit může každý, že dobře uvařit je možné kdekoli a kdykoli a hlavně že ušetřený čas může člověk věnovat jiným, mnohem důležitějším věcem v životě, než je… vaření.

 

             Asset 5@2x

… je značkou skutečného životního stylu, známkou aktivit, zájmů a názorů velmi rozdílných cílových skupin bez ohledu na pohlaví, věk, či kuchařské zkušenosti. Pod tímto logem je vítán každý, kdo se nebojí objevovat a nacházet… chuť a zábavu.

 

     Asset 9@2x

… je světem mediálních příběhů, aktivní komunikace mezi značkou a jejími fanoušky, světem soutěží a testů, netradičních akcí a událostí, zábavy a zážitků.

 

          Asset 10@2x

… je značkou, která má ambice vytvořit dosud neexistující trh produktů, služeb, témat a zážitků zajímavý pro všechny potenciální partnery vyznávající stejné hodnoty: péče o vlastní zaměstnance, úcta k zákazníkovi a starost o naši zemi a celou tuhle planetu.

 

  

green-pikt