4 hodnocení

Sušená solená rajčata San Marzano ve slun. oleji

Sušená solená rajčata San Marzano ve slunečnic. oleji
Skladem (1 ks)
Kód: VM-08
110 Kč
Kategorie: Delikatesy
Hmotnost: 0.1 kg

Co je to a co s tím?

Klasická varianta sušených rajčat dle středomořské receptury. Nejlepší odrůda - San Marzano v prémiové kvalitě naložená v naší firmě dle naší receptury. Naložení ve slunečnicovém oleji je určeno pro ty, kteří hledají chuť rajčat příliš neovlivněnou chutí oleje a budou je používat převážně pro studenou kuchyni. Jemnost chuti slunečnicového oleje dá rajčatům patřičně vyniknout. Slunečnicový olej je také určen pro vyznavače domácích surovin, na které jsme geneticky a historicky zvyklí. Použití ve studené tak i teplé kuchyni. S rýží, těstovinami nebo pod maso jsou dokonce chuťově výraznější než čerstvá rajčata. Dále pak do salátů, k sýrům nebo jen tak na rozpečenou a křupavou bagetku.

 

A co ještě?

Ručně vyrobeno v Čechách. Raajčata sušena na slunci solená mořskou solí, nesířené, bez použití chemických konzervantů, aromat, lepku, ořechů, laktózy a GMO.

 

Kam to dát?

Výrobek je pasterován, jeho životnost je tedy min. 12 měsíců od data výroby, uvedené na obalu. Skladujte při teplotě do 25°C mimo přímé slunce, po otevření v chladničce. Po otevření zkonzumujte do 30 dní.

 

Etiketa

Sušená rajčata solená nakládaná ve slunečnicovém oleji - dochucovací výrobek k přímé konzumaci.

 

Obsah: 160 g.

 

Složení:

slunečnicový olej min. 95 g, sušená rajčata San Marzano min. 60 g, mořská sůl, směs koření. Skladujte při teplotě do 25 °C mimo přímé slunce, po otevření v chladničce. Po otevření zkonzumujte do 30 dní.

Minimální trvanlivost do: uvedena na dně výrobku.

Výrobek je šetrně pasterován.

Vyrobeno v ČR.

Podíl pevné složky cca 37 %.