Kód: VM-09 | Značka: Hradecké delikatesy

Pasta ze zelených chilli jalapeno

4 hodnocení
135 Kč
Skladem (1 ks)
PASTA ZE ZELENÝCH CHILLI JALAPENO se sušenými rajčaty San Marzano - 100 g
Kategorie: Delikatesy
Hmotnost: 0.1 kg

Co je to a co s tím?

Pasta z červených chilli papriček Habanero v kombinaci se sušenými rajčaty je výborným společníkem při stolování. Každému kdo má rád zajímavou a pikantní chuť. Tato pasta Vás vždy překvapí svojí chutí a kombinací a s čím ji můžeme používat. Můžeme ji přimíchat do rýže, těstovin, kuskusu, pohanky. Dále je výborná do jemných krémových polévek, kterým dodá příjemně hřejivou chuť a barvu. Pro masožrouty k steakům, přírodním plátkům nebo můžeme přimíchat do šťávy, omáčky, guláše apod. Při posezení u sklenky k sýrům nebo jen tak na bagetku. Kombinací se dá vymyslet mnoho. Fantazii se meze nekladou. Pasta z červených chilli Habanero je krásná a chuťově lahodně zahřívací. Kdo ji ochutná, ihned se do ní zamiluje, tak jako já :). Pasta je složená s přírodních surovin, takže zdravé " pálení a žhavení".

 

A co ještě?

Ručně a šetrně vyráběná pasta z červených chilli habanero, je bez chemických konzervantů, aromat, lepku a GMO a laktózy. Pasta z červených Habanero obsahuje - 19% chilli Habanero a je STŘEDNĚ PÁLIVÁ.

 

Kam to dát?

Výrobek je pasterován, jeho životnost je tedy min. 12 měsíců od data výroby, uvedené na obalu. Skladujte při teplotě do 25 °C mimo přímé slunce, po otevření v chladničce. Po otevření zkonzumujte do 30 dní.

 

Etiketa

Pasta z červených chilli papriček habanero - dochucovací výrobek k přímé konzumaci i tepelnému zpracování.

Hmotnost 100 g.

Složení: olivový extra panenský olej, sušená solená rajčata min. 27 %, mořská sůl max. 3,2 %, červené chilli papričky habanero min. 19 %, 100% citronová šťáva, bazalka v různém poměru.

Skladujte mimo přímé slunce při teplotě do +25 °C a po otevření v chladničce. Po otevření zkonzumujte do 30 dní.

Minimální trvanlivost do: uvedena na dně výrobku. Výrobek je šetrně pasterován. Vyrobeno v ČR. Středně pálivé!