Zastavte se ve vánočním shonu! A dejte si sváteční čaj...

Vánoce přicházejí a s nimi i nejkrásnější období v roce. Ale to, co dělá sváteční období tak nádherným, se může zároveň stát zdrojem velkého stresu. Šediví vám vlasy jenom při myšlence na shánění dárků, pečení cukroví a dekorování bytu? Jestli se v tom poznáváte, je na čase se zastavit a pořádně si vychutnat tu kouzelnou atmosféru kolem vás.

 

Co takhle k sobě domů pozvat kamarádku na maraton vánočních filmů? Romantické filmy patří k Vánocům stejně neodmyslitelně jako kapr a bramborový salát. Vlezte si proto pod huňatou deku a pusťte se do toho. Tady je seznam našich favoritů, jak se vám líbí?

 

  • Roztajte u filmu Prázdniny s fešákem Judem Lawem 
  • Klasiku Lásku nebeskou neodmítne ani ten nejzapřísáhlejší anti-romantik!
  • Komedie Deník Bridget Jonesové nám připomene, že se nemáme brát možná tak vážně :)
  • Mlsejte s Princeznou z cukrárny, Vanessou Hudgens
  • Jedny Vánoce nestačí? A už jste viděli Čtvery Vánoce?
  • Last Christmas je paradoxně letošní filmová  novinka, tak schválně, co na ni povíte!

 

1846be5e-1b3c-11ea-9728-a0369f103266

 

Máte vybraný film? Skvěle! Už jen stačí cukroví a nějaký zachumlávací horký nápoj a recept na skvělý večer je na světě. Co takhle se nechat unést kořeněnou vůní horkého čaje z našeho vánočního balíčku, kde najdete všechno potřebné pro kouzelné svátky?

 

Jak si takový čaj připravit? Budete na to potřebovat: 

Čaj Natural - jablko se skořicí

Půl lžičky hřebíčku

Sušený zázvor

Med na oslazení

Plátek jablka na ozdobení

 

Postup: 2 čajové lžičky zalijte zhruba 500 ml vroucí vody, přidejte hřebíček a sušený zázvor. Nechte 5 minut vylouhovat. Dle chuti oslaďte medem a ozdobte kouskem jablka. 

 

Jak bojujete s předvánočním šílenstvím vy? Napište nám na našich sociálních sítích – tentokrát jsme si pro vás také připravili překvapení na instagramovém profilu. Určitě si to nenechte ujít! ☺