VITAMÍN C NENÍ JEN V CITRUSOVÝCH PLODECH. LÉČIVOU MOC ŠÍPKU ZNALY UŽ NAŠE PRAPRAPRAPRAPRABABIČKY :-)

Šípek má - spolu např. s rakytníkem a ibiškem - mnohem více vitamínu C než jakýkoli citrusový plod. Obsahuje rovněž vitamín B1, který napomáhá soustředění a klidné mysli, je také bohatý na vápník, železo a antioxidanty. Pomáhá proti onemocněním srdce, reguluje cukr v krvi, napomáhá proti paradentóze, při artritidě a pomáhá snížit viscerální tuk. Šípkový čaj se užívá i jako prevence proti infekcím a nachlazení. Je také nápomocný ženskému reprodukčnímu systému. A co je nejlepší - šípkový čaj je vhodný pro dlouhodobé podávání. 

Nemáte na zahradě nebo poblíž Vašeho bydliště šípkový keř, jehož plody byste si na podzim nasušili? Nabízíme Vám Čaj NATURAL Šípek s citrusem, který je naší stálicí a velmi oblíbeným sypaným čajem u našich zákazníků.

Ze zkušeností naší i našich zákazníků můžeme dát ruku do ohně za to, že naše šípkovo-citrusová směs je stejně lahodná také za studena, ale samozřejmě záleží na preferenci každého konzumenta. ;-)

Rádi byste své blízké potěšili stylovým dárkem a víte, že jsou milovníci čajů? Máme pro Vás na výběr několik dárkových balení čajů s různými doplňky, které čaje perfektně doplňují.

 

 

 

 

Slevu 15 % na další nákupy získáte, pokud se registrujete na našem e-shopu: https://www.rychlevareni.cz/registrace/