Ty nejbáječnější snídaně z Instagramu

Jak to ty holky blogerky dělají, že každá jejich snídaně vypadá jako ze žurnálu? Věříme, že tohle jste si kolikrát říkali při scrollování instagramovými novinkami

Snídaně na Instagramu vždy vypadá dokonale a výborně. Jak si ale takové jídlo připravit doma? Inspirujte se s námi těmi nejšikovnějšími českými blogerkami. 

Ovesná kaše, chia pudink nebo třeba lívance. To vše vidíme na Instagramu denně. Není to nic těžkého a zvládne to opravdu každý!

Tak se tedy pojďme na výběr těch nejlepších snídaní podívat!

 

1. Fotky od @lenkamajtanova vypadají skvěle vždy! A tyto lívance vypadají obzvlášť fantasticky. Poleva, ovoce, šlehačka a nadýchané lívanečky, kdo by tomu odolal? A pokud si je chcete připravit i vy stačí kouknout na Lenky profil, kde najdete přesný recept. A náš soukromý tip? Nekupujte mražené ovoce, ale raději poctivou zavařeninu, třeba jahodovou s vanilkou (https://www.rychlevareni.cz/zavareniny/jahodova-zavarenina-s-vanilkou/)! 

b5ac0e78-0bde-11ea-ad82-a0369f103266

https://www.instagram.com/p/B4wn69LnKRr/

 

2. Ovesné kaše jsou snad zlatý grál celého Instagramu, co se sladkých snídaní týče. Můžete ji ozdobit sušeným ovocem (https://www.rychlevareni.cz/orechy-a-susene-ovoce/) či různými semínky, čokoládu nebo oříšky (https://www.rychlevareni.cz/orechy-a-susene-ovoce/). Co vše jde s kaší vykouzlit vám ukáže třeba @veronikakovarova, která se rozhodla svůj instagramový profil podřídit jen ovesným kaším. 

b5c43f7a-0bde-11ea-b56d-a0369f10330e

https://www.instagram.com/veronikakovarova/

 

3. Aby tu nebyla záplava pouze sladkých snídaní, musíme myslet i na ty z vás, kteří si po ránu dají spíš něco slaného.

Co byste řekli na zdravou snídaňovou misku inspirovanou "Buddha bowl" od @vareniste? Nebojte se do ní zapojit třeba i vařený bulgur nebo kuskus! (odkazy) Tahle snídaně zkrátka doslova přetéká vlákninou, bílkovinami i železem ;-) Navíc vypadá skvěle! 

b5a371d2-0bde-11ea-8a46-a0369f103266

https://www.instagram.com/p/B4rcil1Hkb-/

 

4. A teď vážně. Je něco víc Instagram-friendly než pořádný snídaňový avotoast? @mrs_jordan_foodlover si s ním poradila opravdu dobře! Zkusíte si ho připravit taky? Tip za nás: ta nejlepší a "ready-to-eat" avokáda poznáte tak, že nejsou ani světle zelená a tvrdá (ještě nedozrálé avokádo), ani příliš tmavá a měkká (přezrálé, které už nebude uvnitř dobré).

 b5aa36f2-0bde-11ea-9c63-a0369f10330e

https://www.instagram.com/p/B4mZrdPHZI3/ 

 

5. Pokud vám tahle dávka inspirace ještě nestačila a vaše chuťové pohárky se těší ještě na jeden profil, určitě se podívejte na instagram @lilchef_lenka, nebudete litovat! Nám se na první pohled nejvíc zalíbil její zelený recept na populární kokosovou smoothie bowl! 

 b5ac18e6-0bde-11ea-9e13-008cfa043684

https://www.instagram.com/p/B5FGP8gnVie/

 

Jaký recept se vám líbil nejvíc a co si hned zítra ráno připravíte na snídani? Nezapomeňte s námi vše sdílet na Instagramu a Facebooku.

Hezký zbytek dne přeje tým Rychlého vaření.