Snídaně – Jak nastartovat Úspěšný den

 

Čeká vás náročný den v zaměstnání? Už teď víte, že se nezastavíte a na luxus, jakým je poklidný oběd s kolegy, můžete rovnou zapomenout?

Poté, co vás ráno necitlivě vzbudí drnčící budík, který jste sice několikrát posunula, ale on si stejně nedá říct, vstanete levou nohou, zakopnete o bačkory nebo se definitivně přerazíte o spícího psa u vaší postele – tehdy už víte, že ten den nebude procházka růžovou zahradou.

Klasické ráno ve spěchu a do toho všeho se ještě tělo hlásí o svou dávku energie – a oprávněně! Při zběžném průzkumu v kuchyni zjistíte, že máte v lednici prošlý jogurt, v ošatce se válí ztvrdlý rohlík a poslední jablko v míse na ovoce již započalo svou transformaci v křížalu.

Ne všechny dny jsou ale takové. Ve svých světlých chvilkách jste totiž nezapomněla na to důležité – doplnit zásoby zdravého a chutného jídla na www.rychlevareni.cz. Odměnou je snídaně v podobě vydatné meruňkové kaše s jáhlami. Během 5 minut připravíte zdravou a výživnou kaši, která obsahuje řadu vitamínů a důležitou vlákninu. Dobu přípravy můžete využít k nachystání dalších ingrediencí, které vaši snídani dokonale doladí – přidáním kakaa, kokosu nebo ořechů rozhodně nic nezkazíte.

Teprve s kvalitní a zdravou snídaní vykročíte tou správnou nohou!

Tip: Pro opravdu náročné dny bez minutky času doporučujeme přihodit do kabelky naše sušené meruňky nebo datle, které vám rychle dobijí baterky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení