Snídaně – Jak nastartovat Úspěšný den

 

Čeká vás náročný den v zaměstnání? Už teď víte, že se nezastavíte a na luxus, jakým je poklidný oběd s kolegy, můžete rovnou zapomenout?

Poté, co vás ráno necitlivě vzbudí drnčící budík, který jste sice několikrát posunula, ale on si stejně nedá říct, vstanete levou nohou, zakopnete o bačkory nebo se definitivně přerazíte o spícího psa u vaší postele – tehdy už víte, že ten den nebude procházka růžovou zahradou.

Klasické ráno ve spěchu a do toho všeho se ještě tělo hlásí o svou dávku energie – a oprávněně! Při zběžném průzkumu v kuchyni zjistíte, že máte v lednici prošlý jogurt, v ošatce se válí ztvrdlý rohlík a poslední jablko v míse na ovoce již započalo svou transformaci v křížalu.

Ne všechny dny jsou ale takové. Ve svých světlých chvilkách jste totiž nezapomněla na to důležité – doplnit zásoby zdravého a chutného jídla na www.rychlevareni.cz. Odměnou je snídaně v podobě vydatné meruňkové kaše s jáhlami. Během 5 minut připravíte zdravou a výživnou kaši, která obsahuje řadu vitamínů a důležitou vlákninu. Dobu přípravy můžete využít k nachystání dalších ingrediencí, které vaši snídani dokonale doladí – přidáním kakaa, kokosu nebo ořechů rozhodně nic nezkazíte.

Teprve s kvalitní a zdravou snídaní vykročíte tou správnou nohou!

Tip: Pro opravdu náročné dny bez minutky času doporučujeme přihodit do kabelky naše sušené meruňky nebo datle, které vám rychle dobijí baterky.