SEKCE „PRO UVOLNĚNÍ SMYSLŮ“ – NENABÍZÍME POUZE PRODUKTY SOUVISEJÍCÍ S POTRAVINAMI

Je nám velkou ctí a potěšením, že můžeme spolupracovat i s jinými osobami než s těmi, které dle našich receptur vyrábějí naše produkty a dodávají nám kvalitní výrobky bez zbytečné chemie a „éček“.

Jednou takovou osobou je inženýrka Kateřina Volmanová z Bíliny, která zde provozuje úchvatný obchůdek nejen s mýdly. Ale právě mýdlo se každému vybaví, když zazní název jejího obchůdku – Namydlená Káča. Je nám velmi blízká tím, že používá výhradně přírodní ingredience netestované na zvířatech. Své produkty – mimo mýdel např. tuhé šampony nebo koupelové soli – vyrábí vlastnoručně a veškeré potřeby k výrobě odebírá v bio kvalitě a převážně od lokálních dodavatelů. Pyšní se certifikátem „KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt“ a její obchůdek se stal nejlepší provozovnou města Bíliny roku 2021.

Speciálně pro e-shop Rychlé vaření Kateřina vyrobila edici mýdel se znamením zvěrokruhu, které obsahují žatecký chmel. Kousky chmelu v mýdle perfektně slouží jako přírodní peeling, navíc krásně voní, a to vše napomáhá v dnešní době tolik potřebné relaxaci. Dále máme od Namydlené Káči v nabídce mýdlo s aktivním uhlím, které je ideální pro hloubkové čištění problematické pokožky a pleti. Další mýdlo Vám nabídne příjemnou vůni eukalyptu a ombré vzhled pro potěchu oka, a dále Vám můžeme nabídnout roztomilá buclatá mýdla ve tvaru srdíček – červená obsahují jahodové aroma, modrá jsou opět eukalyptová.

 

 

Slevu 15 % na další nákupy získáte, pokud se registrujete na našem e-shopu: https://www.rychlevareni.cz/registrace/

Zpět do obchodu