Pánský klub: Vychutnejte si jablečný bourbon

Po dlouhém týdnu v práci, makání na vysněné fyzičce a starostí o rodinu je relax na místě - chce to pánskou jízdu! Ať už to bude u oblíbeného seriálu (už jste se podívali na Zaklínače?), krimi knihy nebo posezení s přáteli, něco na zub přijde vždycky vhod. Steak, kachní paštika či nějaké super výživné pokrmy z novoročního balíčku, aby váš progress v posilovně nepřišel vniveč? K tomu všemu se perfektně hodí bourbon. 

 

Zároveň si neděláme iluze, že chcete trávit v kuchyni více času, než je nutné. Proto jsme si připravili jednoduchý návod na drink, který posune každý chlapský sedánek na nový level. Oslňte přátele efektním nápojem, a to, že jeho příprava zabere pár vteřin, zůstane jen mezi nám gentlemany ;-) 

 

944b8f24-3924-11ea-a966-008cfa04491c

 

Jablečný bourbon

300 ml nápojového koncentrátu s příchutí jablka

10 cl bourbonu

2 lžičky cukru nebo javorového sirupu

Kousky jablek či pomerančů na ozdobu

Led

 

Smíchejte jablečný koncentrát, bourbon a cukr. Přidejte led a ozdobte kousky jablka. Bourbon lze připravit i s jiným oblíbeným ovocem (např. pomerančem) a směsí koření jako je muškátový oříšek nebo skořice. Hotový jablečný bourbon můžete také nakombinovat se zázvorovým pivem a pomerančem – jsme si jistí, že této kombinaci propadne snad naprosto každý!

 

Co by podle vás na správné pánské jízdě nemělo chybět? Napište nám na našem instagramovém nebo facebookovém profilu, budeme se moc těšit! ☺