OBOHATILI JSME SORTIMENT RYCHLÉHO VAŘENÍ O KOŘENÍ A KOŘENÍCÍ SMĚSI

Chyběly Vám na našem e-shopu kořenící směsi nebo klasické koření? Máme pro Vás dobrou zprávu - už v našem sortimentu nechybí! Navíc jsme pro Vás koření zabalili do skleněných dóziček, které nejenže jsou bytelné a koření je v nich hermeticky uzavřené, ale navíc jsou hezké na pohled. A hezký a bytelný je i stojánek, do kterého se kořenky ukládají. Připravili jsme pro Vás dvě variace těchto kořenek - se sadou klasického koření a poté set pěti exkluzivních kořenících směsí vyrobených v České republice. Veškeré koření využijí jak vegetariáni, tak masožravci, jak hospodyňky, tak mistři kuchaři.

Stejně jako naše nové sady čajů ve skleněných dózách, i tyto kořenky Vám zašleme bez nalepených a nadepsaných předních etiket, abyste si mohli dle spodní etikety popsat přední část podle sebe. 

Pokud se Vám dózičky líbí bez etiket a nevadí Vám, že název produktu naleznete pouze na spodní straně dóziček, nemusíte popsané přední etikety nalepovat vůbec. :-)

 

Instruktáž krok za krokem – jak postupovat při popisování skleněných dóziček s kořením a kořenícími směsmi

  • Sadu skleněných nádobek opatrně rozbalíme.
  • Připravíme si nepopsané etikety a fix, nakloníme jednotlivé nádobky tak, abychom nevysypali obsah a zároveň viděli na spodní etiketu.
  • Ze spodní etikety opíšeme název produktu.
  • Popsanou etiketu nalepíme na přední stranu dózičky tak, aby okraje etikety byly nalepené na bočních stranách dózičky, a vrátíme do stojánku.
  • Popis předních etiket opakujeme i s dalšími dózičkami.
  • Stojánek s dózičkami si vystavíme na pěkné místo v kuchyni.

 

 

Zpět do obchodu