NOVINKA - EXKLUZIVNÍ BALENÍ NAŠICH OVOCNÝCH SYPANÝCH ČAJŮ S BYLINKAMI

Říkáte si, v čem jsou nová balení našich sypaných čajů exkluzivní? Zabalili jsme je pro Vás do stylových skleněných dóziček, které jsme umístili do dřevěných stojánků! Nejen, že jsou čaje vždy při ruce, ale jsou zároveň stylovou kuchyňskou dekorací. Abychom podtrhli osobitost těchto balení, do balíčků jsme Vám přidali zelený fix a přední etikety, které si nadepíšete podle sebe. Název výrobku naleznete vždy na spodní straně dózičky, kde také najdete veškeré důležité údaje (včetně data minimální trvanlivosti a složení produktu). Věříme, že se při nadepisování etiket rozhodně nudit nebudete - co takhle zapojit do popisování děti? ;-)

Máme pro Vás na výběr Malý a Velký set čajů ve skleněných nádobkách. Čím jiným si zpříjemnit propršené jarní dny, než šálkem lahodného teplého čaje?

 

Instruktáž krok za krokem – jak postupovat při popisování skleněných dóziček

  • Sadu skleněných nádobek opatrně rozbalíme.
  • Připravíme si nepopsané etikety a fix, nakloníme jednotlivé nádobky tak, abychom nevysypali obsah a zároveň viděli na spodní etiketu.
  • Ze spodní etikety opíšeme název produktu.
  • Popsanou etiketu nalepíme na přední stranu dózičky tak, aby okraje etikety byly nalepené na bočních stranách dózičky, a vrátíme do stojánku.
  • Popis předních etiket opakujeme i s dalšími dózičkami.
  • Stojánek s dózičkami si vystavíme na pěkné místo v kuchyni.

 

Pokud se Vám dózičky líbí bez etiket a nevadí Vám, že název produktu naleznete pouze na spodní straně dóziček, nemusíte popsané přední etikety nalepovat vůbec.

Zpět do obchodu