LEVANDULE NEJEN PROTI KOMÁRŮM A MERUŇKA NEJEN DO ZAVAŘENINY

Levandule milovaná i nenáviděná - všichni tento polokeř s nezaměnitelnou vůní známe. Silice levandule se užívá v kosmetice a při aromaterapiích, má protizánětlivé, antiseptické a repelentní účinky. Levandule se přidává do čokolád, vyrábí se z ní med, ovocná pomazánka, sirup, přidává se do limonád, vín, přimíchává se do kávy a čajových směsí - proč by tedy nemohl vzniknout Čaj NATURAL Levandule s meruňkou?

Meruňka je oblíbené ovoce, které podporuje trávení (je to vynikající zdroj vlákniny), snižuje hladinu cholesterolu v krvi, pomáhá při horečkách a podporuje zdravý růst kostí - obsahuje vitamíny A, C, K a E, draslík, mangan, hořčík a fosfor.

Na první ochutnání našeho čaje je cítit meruňka s dalším ovocem a bylinkami, až po spolknutí doušku se rozvine osvěžující chuť levandule s uklidňujícími účinky. Nechte se na chvilku unést do letních slunečních dnů a zapomeňte na chvíli na starosti a podzimní sychravé počasí.

Rádi byste své blízké potěšili stylovým dárkem a víte, že jsou milovníci čajů? Máme pro Vás na výběr několik dárkových balení čajů s různými doplňky, které se k čajům perfektně hodí.

Jen neradi necháváte svůj oblíbený nápoj vystydnout a pijete raději teplé čaje? Snadná pomoc - s Nerezovou termoskou se STOP ventilem si čaje vychutnáte horké mnohem déle, stejně tak nápoje vydrží teplé mnohem déle ve Sklenici s dvojitou stěnou

 

 

 

Slevu 15 % na další nákupy získáte, pokud se registrujete na našem e-shopu: https://www.rychlevareni.cz/registrace/