Kotlíková gulášová polévka

Jaro je oficiálně tady a počasí nás pomalu láká ven. Na větší cesty si musíme ještě chvíli počkat, ale rodinný čas na chatě či menší výlet do lesa to jistí. A při tom musíte přece také něco jíst… :-) A v lese určitě nikdo nechce jíst nevábně vypadající a chutnající polotovary. Proto jsme si pro vás připravili chutnou a dostatečně výživnou dobrotu, kterou si připravíte i bez vláčení celé kuchyně a špajzu na zádech. O čem že to je řeč? Přece o poctivé gulášovce přímo z kotlíku. Legrace na čerstvém vzduchu a uspokojení všech mlsných jazýčků zároveň je zaručena!

 

3800e842-6a05-11ea-966e-a0369f103266

Kotlíková gulášová polévka

Hovězí maso s česnekem

5 brambor

4 malé cibule

Sádlo

Sůl, pepř

Sladká mletá červená paprika

Majoránka

 

V kotlíku necháme rozpálit sádlo, přidáme nadrobno nakrájenou cibuli, osmahneme. Následně přidáme maso, které chvíli restujeme, a červenou papriku - vše dobře promícháme. Přilijeme vodu a přidáme brambory nakrájené na kostky. Osolíme. Vaříme do změknutí brambor. Pak už zbývá jen dochutit majoránkou, solí a pepřem.

 

Jaké jednoduché jídlo si nejraději připravujete na výletech vy? Napište nám vaše tipy na našem instagramovém nebo facebookovém profilu! :-)