Jezte venku!

Jezte venku!

Piknik si můžete udělat vlastně kdekoliv. Ať je to městský park, zahrada, louka nebo les vždy je to o setkání s rodinou či přáteli a užití si příjemného dne. Při balení na piknik určitě nezapomeňte deku, a hlavně dostatek jídla a pití. Bez toho by to nebyl žádný piknik! Popovídat si a najíst se v klidu s těmi nejbližšími, a navíc na čerstvém vzduchu je zajisté příjemným zážitkem. Piknikový koš je skvělým řešením, jak s sebou co nejlépe sbalit velké množství občerstvení. Doma si můžete připravit bagety plněné například různými typy sýrů, šunkou či salámem a zeleninou. Nakrájet a vzít na piknik můžete také ovoce jako třeba meloun, salátové okurky, papriky nebo jablka. Taková domácí limonáda s mátou a citronem není na přípravu vůbec složitá a při teplém slunném dni zajisté dokonale osvěží. Láhev bílého či červeného vína se také určitě hodí. Velkou výhodou pikniku je blízkost potůčku, ve kterém si můžete veškeré nealko i alko nápoje skvěle vychladit. Hlavně zapomeňte přibalit vývrtku, otvírák a nějaké piknikové nádobí a příbory. Pokud má být přes den velké teplo není na škodu vzít opalovací krém a repelent proti všudypřítomným klíšťatům. A pokud se váš piknik protáhne do večerních hodin, bude se zajisté hodit i repelent na komáry.

Přijďte si udělat nebo vyzkoušet takový pohodový piknik na akci F.O.O.D piknik na Ladronce, který se bude konat poslední srpnovou neděli. Celý den můžete strávit v přítomnosti nejen skvělého jídla a pití, ale také skvělé zábavy. Navštivte nás stánek a seznamte se s produkty, které na www.rychlevareni.cz nabízíme. Můžete samozřejmě i některé z nich ochutnat, a příště až pojedete někam na výlet si sami z našich potravin něco rychle a zdravě uvařit. Navíc můžete potkat i nejznámější osobnosti z naší gastronomie a třeba se naučit nějaký ten nový recept.

A pokud si nechcete nic na piknik připravovat doma, můžete si na místě zakoupit piknikový koš za speciální cenu. Stačí tedy vzít deku, rodinu nebo přátele a přijít si užít příjemnou neděli. Bude to rozhodně stát za to!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení