Jezte venku!

Jezte venku!

Piknik si můžete udělat vlastně kdekoliv. Ať je to městský park, zahrada, louka nebo les vždy je to o setkání s rodinou či přáteli a užití si příjemného dne. Při balení na piknik určitě nezapomeňte deku, a hlavně dostatek jídla a pití. Bez toho by to nebyl žádný piknik! Popovídat si a najíst se v klidu s těmi nejbližšími, a navíc na čerstvém vzduchu je zajisté příjemným zážitkem. Piknikový koš je skvělým řešením, jak s sebou co nejlépe sbalit velké množství občerstvení. Doma si můžete připravit bagety plněné například různými typy sýrů, šunkou či salámem a zeleninou. Nakrájet a vzít na piknik můžete také ovoce jako třeba meloun, salátové okurky, papriky nebo jablka. Taková domácí limonáda s mátou a citronem není na přípravu vůbec složitá a při teplém slunném dni zajisté dokonale osvěží. Láhev bílého či červeného vína se také určitě hodí. Velkou výhodou pikniku je blízkost potůčku, ve kterém si můžete veškeré nealko i alko nápoje skvěle vychladit. Hlavně zapomeňte přibalit vývrtku, otvírák a nějaké piknikové nádobí a příbory. Pokud má být přes den velké teplo není na škodu vzít opalovací krém a repelent proti všudypřítomným klíšťatům. A pokud se váš piknik protáhne do večerních hodin, bude se zajisté hodit i repelent na komáry.

Přijďte si udělat nebo vyzkoušet takový pohodový piknik na akci F.O.O.D piknik na Ladronce, který se bude konat poslední srpnovou neděli. Celý den můžete strávit v přítomnosti nejen skvělého jídla a pití, ale také skvělé zábavy. Navštivte nás stánek a seznamte se s produkty, které na www.rychlevareni.cz nabízíme. Můžete samozřejmě i některé z nich ochutnat, a příště až pojedete někam na výlet si sami z našich potravin něco rychle a zdravě uvařit. Navíc můžete potkat i nejznámější osobnosti z naší gastronomie a třeba se naučit nějaký ten nový recept.

A pokud si nechcete nic na piknik připravovat doma, můžete si na místě zakoupit piknikový koš za speciální cenu. Stačí tedy vzít deku, rodinu nebo přátele a přijít si užít příjemnou neděli. Bude to rozhodně stát za to!