JAHODOVÝ ČAJ PATŘÍ K NEJOBLÍBENĚJŠÍM OVOCNÝM ČAJŮM - PŘEDEVŠÍM U DĚTÍ

Jahoda - nejrozšířenější ovoce našich zahrad, které ochutnal snad každý Čech. Dokonce staří Římané léčili konzumací jahod deprese. Je to velmi bohatý zdroj vitamínu C, také A, B a E. Obsahuje lehce stravitelnou vlákninu a vysoké množství antioxidantů, podporuje tedy jak trávení, tak krevní oběh. Podporuje metabolismus, působí proti vzniku močových a žlučových kamenů, proti nachlazení a pomáhá při léčbě chorob srdce. Čaj z jahodových listů se doporučuje také pro diabetiky.

V kosmetice se využívá pro jeho vysoké množství manganu, který napomáhá zpevnění pokožky a pevnosti a růstu vlasů. 

Jahodový čaj je prostě klasika mezi ovocnými čaji jak u dospělých tak u dětí - zkuste tedy i náš Čaj NATURAL Jahoda a poznáte, že jahodové listy a plody společně s dalším superzdravým ovocem a bylinkami může chutnat výtečně, známě a přesto neobvykle.

Rádi byste své blízké potěšili stylovým dárkem a víte, že jsou milovníci čajů? Máme pro Vás na výběr několik dárkových balení čajů s různými doplňky, které se k čajům perfektně hodí.

Chcete si ještě více užít svůj ranní nebo odpolední rituál pití čaje či kávy? Připravte si svůj oblíbený horký nápoj do našeho oranžového porcelánového setu, ve kterém si čaj či kávu opravdu vychutnáte. 

 

 

 

Slevu 15 % na další nákupy získáte, pokud se registrujete na našem e-shopu: https://www.rychlevareni.cz/registrace/