Hotovky na cesty!

Rádi jezdíte na výlety, spíte pod širákem, lezete po horách nebo třeba podnikáte dobrodružné výpravy s rodinou, přáteli či dětmi? Nezáleží na tom, jestli chodíte pěšky, jezdíte na kole, motorce či vlakem nebo cestujete ve větším pohodlí v karavanu nebo obytném autě? Ať cestujete jakýmkoliv způsobem zajisté moc dobře víte, kolik času zabere na cestách vaření a jaký je někdy problém mít vždy po ruce všechny suroviny potřebné k vaření. Pochutnat si po náročném výšlapu nebo dlouhém výletu na dobrém jídle chce určitě každý z nás. Ale komu by se chtělo na dovolené vařit! Naštěstí vše lze jednoduše vyřešit nákupem balených jídel, která stačí pouze ohřát nebo zalít horkou vodou a za pár minut můžete podávat snídani, oběd či večeři.

Nabízíme lehce stravitelná a zdravá hotová jídla připravená jen z těch nejkvalitnějších surovin. Hotová jídla vydrží nízké i vysoké teploty skladování bez jakéhokoliv poškození. A to se při cestování určitě hodí. Vyzkoušejte různé typy hotových luštěnin jako třeba bulgur, čočka, kuskus, těstoviny různých typů či předvařenou rýži typu parboiled, která je plná vlákniny a při vaření se nelepí. V různých sladkých či slaných verzích si tak můžete vychutnat přesně to na co máte chuť a příprava jakéhokoliv jídla vám zabere doslova pár minut.

hotvky-na-cestu

Vyzkoušejte masovou konzervu! To je léty ověřená retro klasika. A ta při cestování určitě nesmí chybět. Takový luncheon, to je opravdový kulinářský zážitek, o který se prostě musíte podělit. Vyrobeno z kvalitního vepřového či hovězího masa s přídavkem pepře a soli. Vyzkoušet můžete i naše vepřové ve vlastní šťávě namazané třeba jen na chleba nebo velmi oblíbené hovězí na česneku se špenátem či knedlíkem. Nic víc, nic míň. I u jídla přeci platí, že v jednoduchosti je síla.

A co teprve takové sušené maso? Vynikající zdroj energie a proteinů při sportu a turistice. Klasika ověřená horolezci, sportovci, ale i obyčejnými trempy a turisty. Vyrobeno z toho nejkvalitnějšího hovězího, krůtího či vepřového masa naloženého v mořské solném květu. Sušené maso poskytne dostatek energie na cestách, a navíc je bez chemických konzervantů, barviv a tepelných úprav.

Z námi nabízených kvalitních sypaných čajů různých druhů si zase můžete připravit lahodný čaj a dodržovat tak na cestách důležitý pitný režim. Při nepříznivém počasí vás sypaný čaj zajisté zahřeje, ale vychutnat si ho můžete třeba u snídaně nebo večer před spaním.

Takže pokud se vám nechce na cestách vařit a raději budete ušetřený čas pak věnovat poznávání či odpočinku určitě vyzkoušejte naše hotová jídla, kaše nebo přílohy které vás na cestách nejen zasytí, ale zaberou minimální místo ve vašem batohu či krosně. Jídlo na cestách prostě jen ohřejete a můžete podávat.

Teď už jen stačí sbalit si pár věcí a utéct načerpat síly a odpočinout si někam do přírody!

Zde naleznete náš tip na recept do přírody.