DETOX BĚHEM VÁNOČNÍCH PRÁZDNIN? ZAČNĚTE NEKÁVOU :-)

Nekáva je projekt několika nadšenců z Liberce, kteří myslí i na ty osoby, které nemohou nebo nechtějí pít nápoje s obsahem kofeinu. Místo kávových zrn obsahujících kofein se užívá jako hlavní složka ječmen, který obsahuje důležité vitamíny a desítky minerálů a stopových prvků. Ječmen je výborným antioxidantem, podporuje trávení a pozitivně ovlivňuje krevní obraz.

Velkým přínosem také je, že Nekáva je vyrobena z českého ječmene, který není chemicky ošetřen, a celková výroba a zpracování probíhá v České republice.

Nekáva se dá připravit všemi způsoby jako klasická káva – dle Vaší chuti si ji můžete osladit, nebo do ní přidat mléko (či jeho rostlinné varianty).

Nekávu si může vychutnat celá rodina, rovněž kojící matky, těhotné i děti – mnozí z Vás si určitě vzpomenou na dětství, kdy babička vařila meltu ke snídani nebo svačině.

V naší nabídce si můžete vybrat jak klasickou verzi Nekávy, tak s přídavkem bylin, které napomáhají regeneraci či detoxikaci organismu, a rovněž netradiční směs zahřívací Nekávy inspirovanou ajurvédskou směsí koření Masala, která prokrví věčně studené ruce a nohy.

Nejjednodušší způsob přípravy kávy i Nekávy je bezesporu zalití horkou vodou. Vyzkoušejte náš French press na kávu a čaj obsahující sítko, které nápoj rovnou přecedí.

Chcete, aby byl Váš nápoj déle teplý? Máme pro Vás řešení: Sklenice s dvojitou stěnou - díky dvojité stěně udrží nápoj déle teplý, navíc má moderní design a objem 400 ml.

 

Přejeme našim příznivcům a stávajícím i budoucím zákazníkům požehnané vánoční svátky a hodně zdraví a štěstí do nového roku 2022.

Váš tým Rychlého vaření

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Slevu 15 % na další nákupy získáte, pokud se registrujete na našem e-shopu: https://www.rychlevareni.cz/registrace/