CÍTÍTE SE, JAKO BYSTE PRÁVĚ ZDOLALI OSMITISÍCOVKU? HIMÁLAJŠTÍ ŠERPOVÉ VĚDÍ, ČÍM SI DODAT POTŘEBNOU ENERGII A ZÁROVEŇ SE ZAHŘÁT.

Moringa je strom, který roste v oblasti Himálaje. Je zajímavé, že místní obyvatelé zužitkují každou jeho část - dužnatý kmen slouží jako zásobárna vody v obdobích sucha a větve stromu slouží jako krmivo pro zvířata, čerstvé listy se mohou přidat do salátů, nebo uvařit v různých omáčkách, a moringový olej z plodů stromu je hojně využíván v kuchyni i kosmetickém průmyslu.

Listy moringy se dají rovněž usušit a připravit z nich čaj plný antioxidantů, vitamínů, aminokyselin a minerálů. Moringa je regulérně považována za superpotravinu, a právě himálajští Šerpové ji běžně pijí nejen pro posílení imunity, ale také pro regeneraci jejich namáhaných kloubů, svalů a vazů.

Rádi byste věděli, jak moringa chutná? Vyzkoušejte náš Čaj NATURAL Moringa s brusinkou. Díky zjemnění směsi brusinkami a černým jeřábem si můžete vychutnat vynikající ovocný čaj s přídavkem této asijské superpotraviny.

Ať už se vydáte na Mount Everest, na Říp, nebo na Ranou, nezapomeňte doplňovat tekutiny! ;-)

Rádi byste své blízké potěšili stylovým dárkem a víte, že jsou milovníci čajů? Máme pro Vás na výběr několik dárkových balení čajů s různými doplňky, které se k čajům perfektně hodí.

Chcete si ještě více užít svůj ranní nebo odpolední rituál pití čaje či kávy? Připravte si svůj oblíbený horký nápoj do našeho oranžového porcelánového setu, ve kterém si čaj či kávu opravdu vychutnáte. 

 

 

 

Slevu 15 % na další nákupy získáte, pokud se registrujete na našem e-shopu: https://www.rychlevareni.cz/registrace/