"PŘED HEŘMÁNKEM SMEKNI, PŘED BEZINKOU KLEKNI"

Toto staré české rčení napovídá, že již naši předkové bezový květ používali v hojné míře a byl jako všelék velmi ceněn. Čerstvý bez rozdrtili a přikládali na klouby, když je trápilo revma, nebo z něj vyráběli - jako v současné době mnozí z nás - marmelády, sirupy, limonády, a také jej sušili na zimu. Čaj z bezového květu je totiž jeden z nejúčinnějších nálevů, když se chceme zbavit nachlazení nebo potíží s ledvinami a močovým měchýřem. Pro svou přirozenou sladkou chuť je čaj z bezových květů oblíbený rovněž u dětí.

Nemáte možnost si bezový květ sami natrhat a usušit? Vyzkoušejte náš Čaj NATURAL Bezový květ s citronem, který obsahuje mj. citronovou trávu a pomerančovou kůru a dodá tak bezu vyváženější chuť.

Chcete své blízké potěšit stylovým dárkem, který si doslova vychutnají? Máme pro Vás na výběr několik dárkových balení čajů, ke kterým jsme přidali  doplňky, které se k čajům perfektně hodí.

Nebaví Vás stále čistit sítko od sypaných čajů nebo kávových zrn? Vyzkoušejte French press na kávu a čaj, ve kterém připravíte svůj oblíbený nápoj pro více osob a zároveň se díky sítku snadno přecedí.

 

 

 

 

Slevu 15 % na další nákupy získáte, pokud se registrujete na našem e-shopu: https://www.rychlevareni.cz/registrace/

 

 

 

Zpět do obchodu