Kód: 341

BALÍČEK NA DOVOLENOU

14 hodnocení
231 Kč
Skladem (5 ks)

Dovolená znamená odpočinek, dovolit si zalenošit a věnovat se něčemu jinému, než jsou domácí práce a nikdy nekončící vaření. A tak jsme tu pro Vás s novým balíčkem na dovolenou, abychom Vám usnadnili nejen samotný nákup, ale dodali Vám inspiraci na jeden až dva dny Vaší zasloužené dovolené. NAVÍC od nás dostanete jablečný nápojový koncentrát  a 2 porce bulguru s jablky.

Snídaně: Meruňková kaše s jáhlami

Oběd: Bulgur s restovanou cibulkou

Večeře: Kuskus s rajčaty

Celodenní nápoj: čaj bezový květ s citronem

NAVÍC od nás dostanete: nápojový koncentrát s příchutí jablko a bulgur s jablky.

 

Kategorie: Akce

Snídaně: Meruňková kaše s jáhlami – Nestihli jste si koupit něco sladkého k snídani? Nevadí, stačí jen sáhnout do našeho balíčku pro Meruňkovou kaši s jáhlami, zalít ji horkou vodou a za pár minut můžete podávat. Pokud Vám zbylo pár oříšků z výletu, klidně je použijte na dozdobení kaše. Kaše s jáhlami je nejen výživná a chuťově vyladěná, ale také vám dodá potřebnou energii a rychlý start do nového dne.

 

Oběd: Bulgur s restovanou cibulkou – K obědu zkuste recept našeho kuchaře: https://www.rychlevareni.cz/recepty/bulgur-s-restovanou-cibulkou--se-sazenymi-vejci--zdobeny-cerstvou-petrzelkou/. K bulguru s restovanou cibulkou stačí dokoupit vajíčka a čerstvou či sterilizovanou zeleninu na salátek. I s přípravou máte hotovo do 15 minut !

 

Večeře: Kuskus s rajčaty - Pokud Vám u oběda chybělo maso/ryba a opět nechcete stát u horké plotny dlouhé minuty, zkuste tento náš recept: https://www.rychlevareni.cz/recepty/rybi-file-v-citronove-omacce--kuskus-s-rajcaty/. Opět máte během chvilky uvařené jídlo ze základních surovin, s příjemnou chutí a vůní.

Čaj Bezový květ s citronem – Pitný režim po celý den je potřeba dodržovat nejen v parných dnech a proto jsme do balíčku přidali čaj Bezový květ s citrónem, který je velmi osvěžující na léto a může se podávat jak teplý, tak i s kousky ledu a čerstvým citrónem.